Darmowy certyfikat SSL w WEBD.pl

Być może.. a może i nawet zapewne Was zaskoczymy – opcja ta jest dostępna na naszych serwerach już od jakiegoś czasu. Ale od początku. 🙂

Na naszej stronie WEBD.pl dostępne są do zakupu certyfikaty SSL, generowane i wystawiane przez wystawców typu Rapid czy Sectigo (Comodo Standard SSL) – z gwarancjami, logotypami do umieszczenia na stronach www i tym podobne. Cena ich nie jest zabójcza – start od 59zł brutto za roczny certyfikat SSL. No i opracowaliśmy już dla Was instrukcję zakupu, generowania i instalowania certyfikatu – o TUTAJ. Temat naprawdę łatwy, prosty i przyjemny.:)

Znamy się jednak nie od dziś (na szczęście) i widzimy, że niektórzy z Was prowadzą działalność budowania, tworzenia i utrzymywania stron www dla swoich Klientów na serwerach WEBD.pl. Dla „takich Was” wprowadziliśmy opcję darmowych i automatycznie generowanych certyfikatów SSL. Tak, tak, dzięki nim też zobaczycie zieloną/zamkniętą* kłódkę na stronie www. Magiczna opcja Auto-SSL na serwerach WEBD.pl dostępna jest oczywiście w cpanel – o tu:

Wystarczy kliknąć przycisk i poczekać – dla wszystkich domen podpiętych w danym Cpanel – certyfikat wystawi się i zainstaluje automatycznie, będzie się też automatycznie odnawiał. Ale uwaga! Domeny nie mogą mieć zainstalowanego żadnego innego certyfikatu w momencie uruchomienia procesu, w przeciwnym wypadku system je pominie.

Opcja automatycznie odnawianych, darmowych certyfikatów SSL w WEBD.pl dostępna jest w pakiecie Extra i Extra Pro – czyli w tych opcjach, które zakładają nielimitowaną ilość obsługiwanych domen. 🙂

Dla przypomnienia – pakiet z łatwością możecie zwiększyć w Waszych Panelach Klienta poprzez opcję Powiększ konto. 🙂

I voila! Pozdrawiamy sobotnio!

* w zależności od przeglądarki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *