365 dni roku 2019 w WEBD.pl

28 February, 2020 | by B. Grabarczyk

Drodzy !
Szaleństwo! Rok 2019 minął nam ... w sumie tak szybko, że czasem nadal zastanawiamy się, czy aby na pewno już minął

Ale, ale! Nasi Admini szybko nas nawrócili na dobre tory, podsyłając listę magicznych zadań z sukcesem wymyślonych, przetestowanych i wdrożonych na hosting WEBD.pl.

Przygotowaliśmy cudowną infografikę o tych wszystkich sukcesach naszego Admin-teamu, jednak naszym zdaniem kilka pozycji zasługuje na odrobinę rozwinięcia – to przede wszystkim te punkty, które ułatwiły Wam życie.

Najważniejszy – Installatron. Instalowanie WordPressa na WEBD.pl nigdy nie było łatwiejsze, o czym szczerzej wspominaliśmy TUTAJ. Dołóżmy do tego PHP 7.3 i aktualizację Cpaneli – no po prostu nie da się pracować w bardziej przyjaznym użytkownikowi środowisku.

Nowy index.html to już lekka pomoc dla nas, ukazująca jak stawiać pierwsze kroki na hostingu, ale już zewnętrzne WEBMAILE (Roundcube, Rainloop) na WEBD.pl pod adresem poczta.webd.pl – to już ukłon w stronę Waszych potrzeb.

Co tam jeszcze ciekawego ? Ah – oczywiście! Esencja Waszych pytań – SSH. Tak, w roku 2019 uruchomiliśmy go w fazie testowej dla kont Extra i Extra Pro na WEBD.pl – testy przebiegają nadal pomyślnie.

Wiedzcie, że tutaj zawsze się coś dzieje. ZAWSZE smiley Dzięki za Wasze pytania, motywacje, potrzeby i jestestwo! Ma to sens.

<3

 

Our partners.

Monitoring 24/7.

Round the clock server monitoring
allows you to easily use
WEBD.pl services!