Hosting zdjęć, czyli coming soon w WEBD.pl

28 April, 2020 | by B. Grabarczyk

Drodzy Klienci nasi. Kwarantanna, kwarantanną – Ci, którzy już do nas dzwonili wiedzą, że pracujemy zdalnie w swoich domach i mamy nadzieję, że Wy też macie taką możliwość. Oczywiście życzymy Wam zdrowia.

Tyle tytułem wstępu smiley Rozwinięcie i zakończenie tyczyć się będą zupeeeełnie nowej funkcji, nad którą już pracujemy, a która na dniach zostanie Wam udostępniona w Cpanel WEBD.pl. Bloga tego dedykujemy zwłaszcza jednemu Adminowi, który od A do Z zajmuje się tymże projektem. Motywacji nie potrzebuje, bo rzecz fajna i na pewno Wam się przyda smiley

Nasze myśli zaczęły krążyć wokół tematu już jakiś czas temu, teraz znalazła się chwila, między aktualizacjami i modernizacjami serwerów WEBD.pl Czas wydaje się też idealny, gdyż z tytułu krążącej epidemii bardzo wielu z Was przeszło na sprzedaż online, w tym korzystanie z portali aukcyjnych.
I oto właśnie już tuż tuż, zaraz, lada chwila, specjalnie dla Was udostępnimy opcje hurtowego dodawania zdjęć na hostingu WEBD.pl. O tak:

Ba! Upload zdjęć na WEBD.pl będzie tak prosty, jak dodawanie załączników do maila, a ich udostępnianie – jeszcze łatwiejsze.
System bowiem samodzielnie – pod każdym z umieszczonych na WEBD.pl zdjęć czy dokumentów – wygeneruje link do udostępnienia. Kopiujecie link, wrzucacie na Allegro* czy eBay* i… już smiley Dzięki temu w ramach oferty hosting WEBD.pl posiadacie swój własny serwer plików online.

Mamy ogromną nadzieję, że tak intuicyjny hosting plików (nie tylko zdjęć, ale i obrazków, dokumentów itp.) pomoże Wam to rozwijać sprzedaż, zadowalać Klientów. Trzymamy za Was kciuki ! Poinformujemy z dniem wprowadzenia nowości.

* to nie jest artykuł sponsorowany wink

Edit: funkcjonalność jest już dostępna

Our partners.

Monitoring 24/7.

Round the clock server monitoring
allows you to easily use
WEBD.pl services!