Partnerem webd.pl zostać najjjjłatwiej !

22 April, 2017 | by B. Grabarczyk

Pomyśleliśmy sobie, że jedna z zakładek na naszej stronie musiała mocno umknąć Waszej uwadze. Czas więc najwyższy przybliżyć Wam temat możliwości zarabiania (a przynajmniej oszczędzania) z nami.

Na webd.pl, zaraz w głównym menu widnieje jak byk zakładka WSPÓŁPRACA. I tu dzieją się naprawdę fajne rzeczy smiley O pakietach Reseller WEBD.pl rozpiszemy się następnym razem, tym razem chcemy abyście przyswoili zagadnienie bycia naszym Partnerem. Od samego początku wychodziliśmy z założenia, że jako nasi Klienci – czyli osoby, które korzystają z naszych usług, jesteście najbardziej wiarygodni w polecaniu nas innym znajomym znajomych. Dlatego właśnie, bez zalogowania na naszej witrynie, nie jesteście w stanie zapisać się do programu partnerskiego webd.pl. Udostępniliśmy Wam więc Regulamin programu, oczywiście możecie teraz (a docelowo wręcz powinniście) przejść przez te całe 5 paragrafów (krócej się nie dało:)).

Rzucimy światło na 3 najważniejsze wytyczne bycia naszym partnerem:

  1. uczestnictwo jest darmowe – sam fakt, że chcecie nas polecać, świadczy o tym, że trzymamy usługi hostingowe WEBD.pl na wysokim poziome i jest to dla nas satysfakcjonująca informacja zwrotna (lepszej sobie nie wyobrażamy pisząc szczerze)

  2. od każdego poleconego przez Was Klienta – na Wasze konto partnerskie zyskujecie 10% jego wpłat (dożywotnio ;)). Takie uzbierane 10% od miejmy nadzieję „xyz” Klientów możecie później przeznaczyć na przedłużenie czy rejestrację swoich usług. Możecie też na podstawie faktury lub umowy uzyskać od nas wypłatę środków. Dyspozycję środkami partnerskimi kierujcie zawsze do Biura Obsługi Klienta webd.pl – Admini ogarniają Wasze usługi hostingowe, nie zaś finanse (i wierzcie nam, tak jest lepiej;)).

  3. banerki do reklamowania nas – umieszczone na Waszych www, pomagają uzyskać większą liczbę poleconych osób, czyli wyższe saldo konta partnerskiego. Ładne, piękne i dostosowane do Waszej woli banerki możecie uzyskać od Biura Obsługi Klienta na wniosek telefoniczny czy mailowy.

Wygląda łatwo, zapisuje się jeszcze łatwiej. Po zalogowaniu na WEBD.pl czytacie istotny (podkreślamy po raz kolejny) Regulamin i klikacie, że jesteście za. Od tego momentu pozwólcie, by zadziała się magia. Hopsa, hopsa! Czekamy na Was przyszli Partnerzy i dziękujemy dotychczasowym z całego hostingowego serducha oczywiście!

Our partners.

Monitoring 24/7.

Round the clock server monitoring
allows you to easily use
WEBD.pl services!