Płatności w WEBD.pl – stałe ceny i automatyczne wpłaty

09 April, 2019 | by B. Grabarczyk

Dokładnie wczoraj wprowadziliśmy do Waszej dyspozycji nowego Partnera płatności – DotPay. Odnajdujemy tę okazję jako świetną, by pokrótce przedstawić jak i dlaczego tak łatwo jest z nami współpracować.

Tylko na początek poinformujemy bardzo dosadnie – dajemy Wam gwarancje stałych cen. Nie ma się za bardzo nad czym rozwodzić – wiecie to już przecież smiley Wszystko, co jest na WEBD.pl to ceny stałe, obowiązujące, brutto, bez gwiazdek. wink

Wywód zaczniemy może do tego, co z Waszej perspektywy jako Klienta jest najbardziej istotne – WEBD.pl nie pobiera żadnych prowizji, jeśli zdecydujecie się skorzystać z usług szybkich płatności. Takowe dostępne są zarówno podczas rejestracji nowych usług jak i przy odnawianiu dotychczasowych. W tej chwili współpraca układa nam się rewelacyjnie z najbardziej znanymi – systemem Przelewy24, PayPal czy PayU. Dlatego podjęliśmy decyzję urozmaicającą – dlaczego więc nie DotPay? Każdy z Was, korzystający z zakupów on-line w tym czy innym sklepie – ma do czynienia z różnymi systemami płatności, w WEBD.pl postanowiliśmy udostępnić Wam większość z nich. smiley Nie widzimy potrzeby obarczania Was dodatkowymi opłatami z tytułu tak dokonywanych płatności, dlatego śmiało korzystajcie.

Spotkaliśmy się z pytaniami – czy taka płatność generuje cytujemy „jakieś inne konsekwencje”. Otóż żadnych. Szczerze? To same plusy.

Rzecz pierwsza najważniejsza- możecie aktywować usługi czy je odnowić nawet jeśli nie ma nas w biurze (godziny pracy widoczne są TUTAJ). Jeśli więc najdzie Was ochota w sobotę o 23:00 zarejestrować hosting z terminem na wczoraj – to jest płatność, którą chcecie wybrać.

Argument drugi – niepodważalny, tak za te płatności również otrzymacie fakturę VAT od WEBD.pl. Faktury VAT generujemy automatycznie – są one dostępne praktycznie od razu po zaksięgowaniu wpłaty przez Was dokonanej, niezależnie jakim sposobem tej płatności dokonacie (no poza SMS, FVAT za SMS spodziewajcie się od Waszego operatora telefonii komórkowej). Jakbyście zapomnieli pobrać faktury z Panelu Klienta – wyślemy Wam przypominajkę, że takowa faktura VAT oczekuje na działanie Waszych drukarek.

Wreszcie rzecz trzecia – prostota. Płatności blikiem, kartą płatniczą czy z konta bankowego – zabierze Wam może 3 minuty życia. Gdy po drugiej stronie postawimy płatność za pośrednictwem Poczty Polskiej – czym stają się te 3 minuty ? Niczym w porównaniu wink

Co wytrawniejsi Klienci już zauważyli – pozostałym podpowiemy. Odpowiadając na głównie Wasze zapotrzebowania, wprowadziliśmy możliwość rejestracji usług na osoby prywatne z zagranicznym miejscem pobytu. W zmianach wzięliśmy również pod uwagę firmy zagraniczne i tu uwaga – mały podział. Jeśli jesteście w posiadaniu firmy z aktywnym NIPem unijnym – możecie w WEBD.pl skorzystać z faktury „reverse charge”, czyli z podatkiem VAT niepodlegającym rozliczeniu w Polsce. Do nas płacicie więc kwotę netto, podatek uiszczacie w kraju unijnym zgodnym z siedzibą spółki. Jeśli firma jest poza unią, lub NIP nie upoważnia do korzystania z „faktury nie podlega” – spokojnie zarejestrujecie się również, jednak  wybierając firmę nie UE a Inną.

Tak sobie zmieniamy rzeczy, większość z nich to Wasze sugestie, część to nasze pomysły. Dlatego wstańcie rano z wiedzą – tak, do WEBD.pl warto pisać. Bo naprawdę warto. I dziękujemy, że czasem coś skrobniecie.

Our partners.

Monitoring 24/7.

Round the clock server monitoring
allows you to easily use
WEBD.pl services!