LiteSpeed w WEBD.pl (Joomla! edition)

19 September, 2020 | by B. Grabarczyk

Nie ma co ukrywać. W poprzednim i jeszcze poprzednim wpisie pisaliśmy Wam o systematycznym wdrażaniu oprogramowania Litespeed w WEBD.pl. smiley Lista serwerów WEBD.pl z LiteSpeed aktualizowana jest na bieżąco o TU.

Dziś zajmiemy się instalacją LiteSpeed w WEBD.pl dla Joomla!, gdyż z popularnych CMSów, z których najczęściej korzystacie na naszym hostingu – została tylko ona. A że bardzo chcemy byście z LiteSpeed korzystali, nie pozostaje nic innego, jak ułatwić Wam instalację odpowiedniej wtyczki w Joomla! by wszystko poszło sprawnie, a strona, choć już działa szybko, działała jeszcze szybciej smiley

W porównaniu z instalacją wtyczki od LiteSpeed w WordPress czy w PrestaShop, ogarnięcie jej w Joomla! jest jeszcze łatwiejsze, to dosłownie 3 kroki. Może nawet 2.

Po zalogowaniu na zaplecze przechodzimy do Instalacji rozszerzeń z URL, o tak

Następnie wpisujemy TEN adres: https://github.com/litespeedtech/lscache-joomla/raw/master/package/lscache-1.3.1.zip i instalujemy:

Wtyczka będzie automatycznie włączona, więc z chwilą instalacji stajecie się szczęśliwymi posiadaczami stron na LiteSpeed w WEBD.pl Rach!Ciach!Pach!

Our partners.

Monitoring 24/7.

Round the clock server monitoring
allows you to easily use
WEBD.pl services!