PHP w jednym palcu na serwerach WEBD.pl!

31 January, 2022 | by B. Grabarczyk

Ah ten przełom roku, zawsze musi się coś dziać! Oczywiście na plus! Prowadząc, modernizując i zmieniając wiele aspektów działania serwerów równolegle, bo tylko tak ma sens, czasem uleci nam z głowy coś, co tworzymy dla Waszej wygody.

W tym miesiącu przedstawiamy więc magiczną ikonę w cPanel – 'Dane serwera’ na WEBD.pl. Nasi Drodzy! Co tam jest ukryte! smiley

Przede wszystkim Dane serwera odnajdziecie zaraz obok przycisku 'Zmień wersję PHP’, który od ręki, dla każdej z domen pozwala Wam na zmianę obsługi wersji PHP (jeśli dla przykładu WordPress już na Was krzyczy)

W każdym razie, wracając do głównego wątku – funkcjonalność przycisku 'Dane serwera’ to przede wszystkim informacja. Czasem prosicie o nią, postanowiliśmy więc dać Wam ją niemal na tacy.

Pojawia się również krótkie info o MySQL – gdyż jesteście naszymi kierunkowskazami i chcemy pokazać Wam to, o co pytacie.

W pigułce macie info o błędach PHP, opcję zmiany wersji, o czym wyżej. Ale najważniejsze, uważajcie – najważniejsze – są moduły. Po wyborze konkretnej wersji PHP będziecie już od teraz wiedzieć, które moduły PHP są włączone na serwerach WEBD.pl, które nie. Mamy nadzieję, że da Wam to niezbędną wiedzę do tego, by tworzyć jeszcze więcej stron www z jeszcze większych wachlarzem funkcjonalności !

Nie pozostało już nic, tylko działać smiley

Our partners.

Monitoring 24/7.

Round the clock server monitoring
allows you to easily use
WEBD.pl services!